Kalendarze Genela

Producent
kalendarzy

GENELA jest marką wyspecjalizowaną w produkcji personalizowanych kalendarzy. Łączymy tradycję i ponad 40-letnie doświadczenie z nowymi technologiami, by tworzyć projekty unikatowe, śmiałe i wartościowe.

Dostarczamy produkty, które w 100% odpowiadają celom biznesowym Klientów. Zaufało nam dotąd ponad 400 agencji reklamowych z całej Polski i Europy, które mogą liczyć na nasze pełne zaangażowanie i wsparcie zarówno przy realizacji jednorazowych zleceń, jak i podczas długofalowej współpracy.

0 +
Klientów agencyjnych
0 +
lat doświadczenia
0 +
zrealizowanych projektów
0 +
dostarczonych produktów
Kalendarze GENELA

W zgodzie z naturą

Nie tylko szanujemy naturalne zasoby, ale także staramy się zwrócić planecie to, co zostało jej odebrane. Dzięki prowadzonej przez nas akcji GeneLAS możesz przyczynić się do odnowy zasobów leśnych w Polsce.

Posiadamy certyfikat FSC®. Wybierając kalendarze drukowane na papierze certyfikowanym FSC®, pomagasz zachować lasy dla przyszłych pokoleń.

Dostępne w naszej ofercie kalendarze Growbook™ zawierają nasiona sosny. Dzięki temu, możesz łatwo wyhodować drzewo, które w naszej strefie klimatycznej jest najczęściej wykorzystywane do produkcji wyrobów z papieru i drewna.

Zobacz

Kalendarze GENELA

Zespół GENELA

Za marką GENELA stoją ludzie - świetnie przygotowani specjaliści, wspierani przez innowacyjne technologie. Ich doświadczenie, wiedza i kreatywność pozwalają tworzyć projekty zrywające z opatrzonymi formami. W GENELA nie boimy się wyzwań. Podejmujemy się najbardziej wymagających i nietypowych zleceń.