GeneLAS. Rośnij z nami!

Dzięki akcji GeneLAS przyczyniasz się do odnowienia zasobów leśnych w Polsce.

Twoja firma może również mieć wymierny wpływ na naprawę środowiska naturalnego naszego kraju. Wystarczy, że zamówisz kalendarze marki Genela, a my

posadzimy 1 drzewo za każde 100 kalendarzy książkowych lub 200 kalendarzy ściennych.

Weź udział w akcji GeneLAS i rośnij z nami. Razem możemy zrobić więcej!

Zobacz

fsc_v2.jpg

Certyfikat FSC®

Posiadamy certyfikat FSC®. Wybierając wyroby opatrzone tym znakiem, masz pewność, że papier wykorzystany w procesie produkcji pochodzi z certyfikowanych źródeł i od sprawdzonych dostawców. Tym samym wiesz, że drewno pozyskane zostało z poszanowaniem równowagi ekosystemu, a papier z niego powstały został przetworzony w oparciu o certyfikowany łańcuch dostaw.

G203T_mockup.jpg

Kalendaria 100% recycled

Linia ekologicznych kalendarzy GENELA została wydrukowana na papierze Nautilus® Classic, pochodzącym w 100% z makulatury post-konsumenckiej. Papier posiada wyróżnienia Blue Angel, EU Ecolabel oraz certyfikat FSC® co oznacza, że materiały w nim wykorzystane zostały pozyskane w sposób odpowiedzialny. Stanowi wysokiej jakości, ekologiczną alternatywę dla klasycznych papierów offsetowych. Nadaje się także do ponownego przetworzenia.

Od teraz kalendaria 100% recycled dostępne są w aż 3 formatach: ok. A5, B5 oraz manager A4.

 

growbook.jpg

Growbook™

Bestsellerowy kalendarz z wkomponowanymi w okładkę nasionami sosny oraz instrukcją sadzenia w komplecie. Growbook™ to ekologiczny, funkcjonalny i oryginalny prezent reklamowy dostępny w ogromnej palecie kolorów i formatów. Wybierz kalendarz Growbook™ i zadbaj o wizerunek swojej firmy!

produkujemy-w-polsce.png

Produkujemy w Polsce

Kalendarze Genela powstają w Polsce. Oferujemy wysoką jakość produktów, popartą wieloletnim doświadczeniem oraz tysiącami zadowolonych Klientów. Wybierając nasze produkty, wspierasz polskie wzornictwo, innowacyjność oraz motywujesz nas do dalszego rozwoju!